Luty 2018
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
losowe zdjęcie
losowe zdjęcie
hala_sportowa
pause
zdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacja
Aktualności
A A A
wtorek, 13 lutego 2018r.
FERIE ZIMOWE GOSTiR

Ferie zimowe dobiegły końca i dzieci wróciły do szkolnych ławek. Mamy nadzieję, że te dwa tygodnie będą dobrze zapamiętane przez najmłodszych, którzy licznie uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez GkdsRPA oraz GOSTiR.

Frekwencja w tym roku była rekordowa. Ponad 90 osób bawiło się wspólnie z nami podczas ferii zimowych. Nasi animatorzy zadbali o to, żeby każde dziecko znalazło coś dla siebie i po paru godzinach szaleństwa wróciło do domu z uśmiechem na ustach. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyła się oczywiście piłka nożna, choć dziewczęta również świetnie bawiły się na boisku. Najmłodsi uczestnicy zajęć ochoczo brali udział w konkurencjach sprawnościowych, biegach, wyścigach i wszelakich torach przeszkód. Oprócz zajęć sportowych w programie mieliśmy również dwie wycieczki. W pierwszym tygodniu odwiedziliśmy salę zabaw „LEOPARK” - ponad dwie godziny zabaw w basenach z piłkami, zjeżdżalniach i tunelach. Drugi tydzień ferii urozmaicił nam wyjazd do kina na film animowany pt: „Fernando”.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na ściance wspinaczkowej, gdzie wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił. Na zakończenie Ferii zimowych na naszą halę zawitał dmuchany park rozrywki. Dmuchane atrakcje dostępne były dla dzieci przez niemal cały dzień. Wielka zjeżdżalnia, zamek, labirynt oraz ogromna kula, czyli to co najmłodsi lubią.
Ilość dzieci jaka skorzystała z naszej oferty czyli zimowego wypoczynku w mieście, pokazuje, że taki program jest potrzebny, należy go kontynuować i rozbudowywać, aby zapewnić ciekawy i zdrowy sposób spędzania czasu. Już w tej chwili zapraszamy na program wakacyjny.


nasi partnerzy
Miasto Rzgów
herb Rzgowa
nasza sonda
Czy obiekt hali sportowej spełnia Twoje oczekiwaniaRezerwacje:


tel.: 42 213 30 08

do góry

Osób online: 1
Twoje IP: 54.90.119.59


logo_bip
Statystyki:

Dotychczas w Luty 2018 roku obiekt odwiedziło:
0
ogółem od początku: 229348 osób
Dziękujemy
stopka_ue
Projekt i wykonanie: Świat Projektów