Z okazji pierwszego dnia wiosny na boisku ORLIK w Rzgowie został rozegrany turniej piłkarski. Na boisku tartanowym zagrali chłopcy ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy wraz ze swoimi rodzicami. Natomiast na sztucznej murawie zmierzyli się uczniowie oraz absolwenci szkół z naszej gminy. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Piłkarskim zmaganiom towarzyszył oczywiście głośny doping kibiców. Po zdobyciu każdej bramki emocje sięgały zenitu. Wśród młodszych uczestników turnieju najlepszymi strzelcami bramek okazali się: Oliwier Pikala oraz Jakub Gruszczyński, którzy otrzymali również pamiątkowe puchary. Natomiast najlepszymi bramkarkami zostały: pani Koziarska i pani Gruszczyńska. Wygrał zespół o nazwie Juwentus. Natomiast pośród starszych piłkarzy I miejsce wywalczyła drużyna Schalke 0,7, drugie miejsce drużyna Husaria, trzecie miejsce – Juwespo, czwarte miejsce – Czerwona Armia. Najlepszym bramkarzem w tej kategorii został Michał Poros, natomiast tytuł króla strzelców wywalczył Szymon Kuna, który odebrał także największy i najważniejszy puchar w TURNIEJU MŁODYCH TALENTÓW – RZGÓW 2019. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy dalszych sportowych talentów.

Krzysztof Chrzanowski

Drogi Użytkowniku,

O Twoje dane, które podajesz dobrowolnie, dba Gminny Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji w Rzgowie (Administrator Danych Osobowych). W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres poczty elektronicznej  ido@www.gostir-rzgow.pl . Każde pismo adresowane do Inspektora jest rejestrowane i na pewno trafi do adresata. Jeżeli chcesz uzyskać pełną informację kliknij TUTAJ

 

PRZEJDŹ DO SERWISU

Korzystając z tej strony akceptujesz pliki cookies. kliknij aby uzyskać więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close