Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Damian Słomczyński

TRENER PERSONALNY

TRENER PERSONALNY Damian Słomczyński

Cześć, jestem Damian!
Od najmłodszych lat moje życie związane było ze sportem. Jestem Absolwentem Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na UŁ, zdobyłem certyfikowane uprawnienia trenera personalnego na Akademi Mistrzostwa Sportowego, dietetyka sportowego I-go stopnia, a także pierwszą klasę lekkoatletyczną z wieloletnim doświadczeniem biegowym jako zawodnik Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi. Trzykrotnie brałem udział w największych w Europie konferencjach fitness PEI w Warszawie, odbyłem warsztaty Blackroll Polska oraz szkolenia na instruktora zajęć typu Burn It oraz Stretch It. Jako uczestnik seminarium Barbell Brother pogłębiłem swoją wiedzę na temat trójboju siłowego. Jestem osobą, która dąży do samorealizacji i ciągle podnoszę swoje kwalifikacje.


Na co dzień pracuję jako nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej im. Jana Długosza w Rzgowie. Cechuje mnie opanowanie, spokój oraz koncentracja. Uwielbiam pracę z dziećmi, a ich szczery uśmiech jeszcze bardziej motywuje mnie do działania. Wymienione wyżej cechy świetnie wpisują się również w wizerunek dobrego trenera. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i profesjonalny, potrafię być dobrym słuchaczem. Najważniejsze dla mnie jest przyjazna atmosfera i wspólne zaufanie. Do tej pory udało mi się pomóc już wielu osobom w budowaniu ich kondycji oraz sylwetki.
Moje motto: zrównoważone i poprawnie wykonane treningi oraz zbilansowana dieta to kluczowy czynnik sukcesu w drodze po wymarzone rezultaty!