Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Patrycja Wachowiec

INSTRUKTOR TAŃCA

INSTRUKTOR TAŃCA Patrycja Wachowiec

Patrycja Wachowiec- Jestem czynnie zawodową tancerką, oraz dyplomowanym pedagogiem/instruktorem. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Artystycznym w Akademii Humanistycznej- Ekonomicznej w Łodzi o specjalności pedagogika tańca. Taniec towarzyszy mi od ponad 10 lat. Pierwsze początki zaczynałam w szkole podstawowej od tańca ludowego, a bliski mojemu sercu, aż do dziś stał się taniec towarzyski.
Swoje dotychczasowe doświadczenia taneczne jak i sceniczne zdobywałam m.in: w turniejach tanecznych, konkursach, udział w wielu projektach tanecznych na deskach Teatru V6 w Łodzi, Teatr Lutnia ( Formacja ” Ladies Squat” by ODS ), spektaklach rewiowych ” Retro Show” Dwór Artusa w Toruniu. Obcenie współpracuje z grupą taneczną Sensation.
Na co dzień realizuje się jako instruktor, specjalizując się głownie w technikach tanecznych tj: : burleska, samba brazylijska, kankan, brodway jazz, sexy dance, zumba, flamenco, tańce towarzyskie ( cha cha,
samba, rumba, jive, tango, walc ), bachata-ladies styling, salsa.
Ponadto szkolę się u polskich jak i zagranicznych instruktorów w zakresie bachaty. Aktualnie swoje umiejętności taneczne pogłębiam uczestnicząc w formacji Bachata Romantica Team prowadzonej przez Piotra Kruka, bazując na partnerowaniu, oraz izolacjach.
Taniec to jedna z moich największych pasji, w której czynnie się realizuje i chce zarażać innych…
Uwielbiam pracować zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi Na moich zajęciach również wykorzystuje przeróżne elementy z zakresu animacji tanecznych, zabaw, choreografii, tworząc tym samym niesamowitą więź w grupie.